Actueel

De Anjeractie van het Prins Bernhard Cultuurfonds is begonnen🌼🎶 Normaal gesproken zouden de leden van onze vereniging deze week langs de deuren trekken voor de collecte. Door het Coronavirus mogen we dit helaas niet doen. Vandaar dat we deze week een mobiele collecte doen! Dat betekent dat je binnenkort een Whatsappje van een van onze leden kunt verwachten, met daarin de vraag of je een kleine donatie wil doen om onze mooie vereniging in stand te houden!

Doneren kan ook via deze link: https://mii.io/c/cultuurfonds-anjeractie-collecte-2020?p=38378722

Omdat het Prins Bernhard Cultuurfonds dit jaar 80 jaar bestaat, gaat de opbrengst van de Anjeractie helemaal naar onze mooie club en dát vinden wij sjiek, want op die manier kunnen wij muziek blijven maken in en voor het dorp🏠🎶

Steunen jullie ons ook via de Anjeractie?