Actueel

Op zondag 11 februari marcheerde ons korps traditiegetrouw mee in de Grote Optocht van Sittard 🎶🤩 Voorafgaand aan de optocht streken we neer bij Café Dwaesj voor een ludieke ochtend met onze “vastelaoves-erm” C.V. Spinnewiel Tours!

(Nach)vorst Teun en oud-prins Dominique presenteerden een sjiek programma, waarbij Prins Sjoerd I, Prinses Maike en Nar Niels werden uitgeroepen als onze nieuwe hoogwaardigheidsbekleders💙👑 Zij regeerden de rest van de dag over de Cecilia-familie! BOEM🥳

Natuurlijk werden de nodige medailles en speldjes uitgewisseld (met dank aan Nestor Roel), troffen we voorbereidingen voor het oplaten van de zwaan en was er voldoende tijd voor een dansje! Vlak vóórdat we de optocht instapten brachten we trouwens nog een spontane muzikale verrassing aan de inwoners van woonzorglocatie Hof van Serviam😉🎶

Op maandag 12 februari was ons korps ook present tijdens de optocht in ons eigen dorp! Na een serenade aan de prinsenwagen liepen we gezellig bont (en blauw) verkleed door de straten van Beeg😄💪

Na afloop van de optocht waren onze tapploegen van #TapTeamBlauw bovendien te vinden achter de buffetten in Gemeenschapshuis Oos Hoes om alle optochtgangers te bedienen van drank en chips, en ons steentje bij te dragen een een mooie Beegter “vastelaovesmaonjig” – Alaaf!

Sfeerproeven? Check het filmpje🎵🎥

P.S. Dankjewel aan Niels Hochstenbach voor de mooie plaatjes vanuit de lucht!